Červenec 2009

Photoshoot 1 Jennifer Aniston

31. července 2009 v 15:05 | Katka-kapuccino |  Galerie Friends
Jenn tady vypadá docela dobře,ale podle mě jí víc sluší natočené vlasy

Courteney 23.7.09 na Annual Los Angeles Shorts Festival Opening Night

31. července 2009 v 15:00 | Katka-kapuccino |  Herci z Friends na akcích
Já myslím, že jí to tady docela sluší

Pipeřiny náhrdelníky

31. července 2009 v 14:51 | Katka-kapuccino |  Charmed EXTRA
Tak jsem se dívala po internetu a našla jsem Pipeřiny náhrdelníky, myslím,že jsou opravdu moc pěkné :-)

Stará P3

31. července 2009 v 14:44 | Katka-kapuccino |  Galerie

Shannen's photoshoot 1

31. července 2009 v 14:14 | Katka-kapucino |  galerie Shannen Doherty
Velmi pěkný photoshoot od Jacka Guye ;-)

Rose's photoshoot 1

31. července 2009 v 14:09 | Katka-kapuccino |  galerie Rose McGowan
Nevím jak vám, ale mně se moc nelíbí..

Holly's photosoot 1

31. července 2009 v 13:38 | Katka-kapuccino |  galerie Holly M. Combs
Photoshot Holly Marie Combs (Tyler Demogenes)

Alyssa's photoshoot 1

31. července 2009 v 13:32 | Katka-kapuccino |  galerie Alyssy Milano
Přináším photoshooty Alyssy od Roberta Fleischauera..Alyssa sice podle mě vypadá líp s dlouhými vlasy, ale tady jí to také moc sluší ;-)

Spřátelené stránky

31. července 2009 v 13:22 | Katka-kapuccino |  Spřátelené stránky
Tak a mám 1.spřátelenou stránečku, která je opravdu moc pěkná!
Hanka.piper
Emdička
Image Hosted by ImageShack.usDalší spřátelená stránka...
Martushka
Image Hosted by ImageShack.us


Alyssa 20.7.09 na Global football reception

31. července 2009 v 13:09 | Katka-kapuccino |  Herci na akcích
Tak a přináším fotky Alyss z 20.7.09 a myslím, že jí to tam moc sluší

Módní policie- Kaley, Shannen a Rose

30. července 2009 v 21:08 | Katka-kapuccino |  Módní policie Charmed
Kaley Cuoco
Kaley je mladá a hezká, z toho taky plyne, že by se měla i v oblečení držet světlých a optimistických barev. Tento outfit je sice dobře sladěný, ale na Kaley působí poněkud fádně a depresivně. Navíc to vypadá, že doma nenašla hřeben

Shannen Doherty
Shann je už žena zralého věku a tak mi u ní ta barva šatů nevadí. Když už si ale vzala zelenou kabelku (coby výrazný doplněk), která celý outfit rozveselila, měla k ní doladit i doplňky, které opravdu moc nezapadají. Také botky bych zvolila jiné.

Rose McGowan
Šaty, které má Rose na sobě se mi velmi líbí a Rose také moc sluší. V tomto případě se naše seriálová Paige držela starého dobrého moudra "méně je více" a opravdu se to vyplatilo. Já bych zvolila jen jinou barvu lodiček. Jinak fakt moc pěkný outfit.

Tak, toto je moje první módní policie...Chtěla jsem si totiž zahrát na Františku (ta dělá módní policii pro Blesk)

Chicago-Roxie

30. července 2009 v 20:39 | Katka-kapuccino |  Oblíbené
Tohle je velmi pěkná píseň z muzikálu Chicago, zpívá Reneé Zellweger

Harry Potter a Kámen mudrců (film)

29. července 2009 v 18:52 | Katka-kapuccino

Originální název: Harry Potter and the Sorcerer's Stone
Země: USA a Velká Británie
Rok: 2001
Délka: 147 minut
Žánr: Fantasy / Dobrodružný / Rodinný
Režie: Chris Columbus
Hrají: Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová),Tom Felton (Draco Malfoy),Alan Rickman (Severus Snape) a další

Film vypráví o životě čaroděje Harryho Pottera kterému rodiče zabil zlý černokněžník Lord Voldemort. Harry vyrůstá v Kvikálkově v Zobí ulici u strýčka, tetičky a bratrance Dursleyových a na své narozeniny se od poloobra Hagrida dozvídá, že je čaroděj. Harry tedy nastupuje na Školu čar a kouzel v Bradavicích a poznává kouzelnický svět. Harryho první rok v Bradavicích bude více než zajímavý, protože bude čelit návratu nejobávanějšího černokněžníka všech dob - Lorda Voldemorta...

Oficiální trailer

Moje hodnocení: (5 z 5)
Moje recenze:
Tento film na mě působí jako velmi pěkná pohádka, ve které je obsažena většina děje ze stejnojmené knihy. Musím také pochválit výběr herců, neboť když jsem četla knihu, měli v mé fantazii podobnou podobu.
Opravdu hodně se mi líbilo ztvárnění Hermiony Grangerové v podobě Emmy Watsonové, která podala snad nejlepší dětský herecký výkon.
"Oscara" za nejlepší dospělácký výkon u mě získal Alan Rickman za roli Severuse Snapea, protože toho ztvárnil opravdu jedinečně.

Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!

Harry Potter a Kámen mudrců

29. července 2009 v 13:05 | Katka-kapuccino |  kniha:Harry Potter 1
Moje hodnocení: (4 z 5)

Autor: J.K. Rowlingová
Překlad:Pavel Medek
Počet stran: 266

Kniha vypráví o životě čaroděje Harryho Pottera kterému rodiče zabil zlý černokněžník Lord Voldemort.
Harry vyrůstá v Kvikálkově v Zobí ulici u strýčka, tetičky a bratrance Dursleyových a na své narozeniny se od poloobra Hagrida dozvídá, že je čaroděj.
Harry tedy nastupuje na Školu čar a kouzel v Bradavicích a poznává kouzelnický svět. Harryho první rok v Bradavicích bude více než zajímavý, protože bude čelit návratu nejobávanějšího černokněžníka všech dob - Lorda Voldemorta...

Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!

Chicago

29. července 2009 v 10:47 | Katka-kapuccino |  Muzikály

Originální název: Chicago
Země: USA a Německo
Rok: 2002
Délka: 113 minut
Žánr: Muzikál/ Drama / Krimi
Režie: Rob Marshall
Hrají: Catherine Zeta-Jones (Velma Kellyová), Renée Zellweger (Roxie Hartová), Richard Gere (Billy Flynn) a další

Sláva a vraždy nepochybně patří do města Chicaga ve kterém se také děj muzikálu odehrává. Jde o příběh kabaretních zpěvaček Roxie Hartové (Reneé Zellwegerová) a Velmy Kellyové (Catherine Zeta-Jonesová), které se ocitli ve vězení za vraždu. Dostat se z vězení jim pomáhá mazaný právník Billy Flynn (Richard Gere), kterému se to nakonec povede tak, že z Roxie a Velmy udělá oběti, které byly donuceny vraždy spáchat...

Oficiální trailer

Moje hodnocení: (5 z 5)
Moje recenze:
Fantastické herecké, pěvecké i taneční výkony a mimořádné provedení velmi populárního muzikálu Chicago, tak vypadá jeho filmové zpracování.
Na tomto snímku mě fascinuje ta souhra herců, taneční čísla jsou secvičena tak perfektně, že to vypadá, jako by je cvičil pouze jeden člověk. Moc se mi líbí i výběr herců pro ztvárnění hlavních postav. Dosazení do čela filmu Reneé Zellwegerovou, Richarda Gerea a Catherine Zeta-Jonesovou je nezvyklé, ale velmi působivé. Odvedli totiž velký kus poctivé práce a ukázali, že jazz jim opravdu sedí.
Hledala jsem, ale nenašla jsem, co bych tomuto snímku vytkla. Pro mě je Chicago perfektní a tak můžu udělat jen jedno. Zatleskat :-)


Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!

Stmívání (film)

29. července 2009 v 10:00 | Katka-kapuccino

Originální název: Twilight
Země: USA
Rok: 2008
Délka: 120 minut
Žánr: Akční / Romantický / Fantasy
Režie: Catherine Hardwicke
Hrají: Kristen Stewart (Bella Swanová), Robert Pattinson (Edward Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Ashley Greene (Alice Cullenová), Nikki Reed (Rosalie Cullenová), Jackson Rathbone (Jasper Cullen), Kellan Lutz (Emmet Cullen), Peter Facinelli (Carlisle Cullen), Cam Gigandet (James), Taylor Lautner (Jacob Black) a další

Hrdinkou čtyř dílného příběhu je sedmnáctiletá studentka Isabella Swanová. Bella se stěhuje z velkého Phoenixu do malebného městečka Forks, kde neustále prší. Je toho názoru, že je to to nejnudnější místo na světě, ovšem jen do té doby, než potká tajemnou rodinu Cullenových, která vůbec nezapadá mezi ostatní. Nejvíce Bellu zaujme Edward, který je nejmladší z této rodiny. Ten se k Belle chová velmi odměřeně, ale poté jí 2x zachrání život za velmi podivných okolností. Bella vytuší, že Edward a jeho rodina nejsou normální lidé a odhaluje jejich upírskou totožnost. Isabella není v bezpečí, ale přesto Edwarda velmi miluje, on ji ostatně také. Spolu čelí nebezpečí v podobě Edwardova upírského já i nevítaného návštěvníka žíznícího po Bellině krvi.

Oficiální trailer

Moje hodnocení: (3 z 5)
Moje recenze:
Tento film byl natočen podle románu Stephenie Meyerové a musím bohužel konstatovat, že mě zklamal. Dokonce ho nezachránilo ani hezké provedení efektů.
Je dělaný spíše pro ty diváky, kteří nečetli knihu a tak nabízí pouze základní informace. Když si přečtete knihu a pak se podíváte na film zjistíte, že je to až nepopsatelný rozdíl. Kniha vše pěkně vysvětluje, film vám oznámí pouze holá fakta bez souvislostí. Od filmu Stmívání jsem čekala daleko více a děj nebyl jediným faktorem, který mě zklamal. Herecké výkony hlavních představitelů Kristen Stewartové (Bella Swanová) a Roberta Pattinsona (Edward Cullen) jsou sice pěkné, ale výkony vedlejších postav jsou opravdu mizerné. Mám teď na mysli konkrétně výkony herců hrajících Cullenovu rodinu a Charlieho Swana. Právě tyto výkony jsou pro mě velmi rozpačité.

Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!

Fantom opery

29. července 2009 v 8:20 | Katka-kapuccino |  Muzikály

Originální název: The Phantom of the opera
Země: USA a Velká Británie
Rok: 2004
Délka: 143 minut
Žánr: Muzikál / Drama / Romantický
Hudba: Andrew Lloyd Weber
Režie: Joel Schumacher
Hrají: Gerard Butler (Phantom), Emmy Rossum (Christina Daaé), Patrick Wilson (Raul, Vicomte de Chagny) a další

Velmi talentovaná sboristka Christina Daaé stále slýchává tajemný, ale přesto krásný vábivý hlas, který povzbuzuje její talent. Tento Anděl hudby, je ovšem Fantom, který se do Christiny zamiluje.
Božská operní diva La Carlotta Giudicelli se rozhodne neodzpívat večerní představení a naštvaně odchází z Opery. Noví majitelé Opery večer postaví před publikum Christinu Daaé, která svým výkonem okouzlí nejen je, publikum a Fantoma, ale také mecenáše Opery Raula. Raul se začíná talentované Christině dvořit a to se nelíbí Fantomovi. Christina se do Raula zamilovává, ovšem stále ji něco přitahuje k Fantomovi...

Oficiální trailerMoje hodnocení: (4 z 5)
Moje recenze:
Překrásná hudba již snad legendárního součastného hudebního skladatele Andrewa Lloyda Webbera dodává tomuto filmu nepřekonatelný půvad. Christina Daaé v podání
mladičké Emmy Rossum ztělesňuje nevinnost, jak tomu má být. Svou roli zvládla opravdu velmi dobře. Výhradu bych měla k pěveckému výkonu. Emmy má sice velmi hezký a příjemný hlas, ale v některých vysokých pasážích jejímu hlasu na půvabu ubývá. Kdybych měla tedy shrnout její pěvecký výkon, tak řeknu, že je velmi dobrý až na výše uvedenou malou nepříjemnost. Myslím ale, že tu vykompenzovala svými duety s Fantomem, protože ty byly opravdu velmi působivé. Při písni The past the point of no return jsem měla až husí kůži.
Výkon Gerarda Butlera (Fantom) považuji za jeden z nejlepších. Gerardovi se totiž podařilo ztělesnit tu tajemnost a zvláštnost charakterizující Fantoma. Navíc má moc krásný hlas, takže tomu vábení Christiny se dá věřit.
Nejhorším výkonem pro mě byl výkon Ciarána Hindse (Firmin), protože jeho hlasová vybavenost pro mě nebyla skoro vůbec atraktivní. Pro mě byl jeho herecký výkon průměrný a ten pěvecký neuspokojivý.
Toto je snad vše, co jsem měla na srdci. S potěšením mohu říci, že ostatní výkony byly velmi pěkné a líbivé.


Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!

Moje oblíbená muziálová písnička

28. července 2009 v 13:13 | Katka-kapuccino |  Oblíbené
Toto je moje oblíbená muzikálová melodie.
Písnička se jmenuje The Point of No Return a je z muzikálu Phantom of the opera.
Zpívají Christine Daaé (EMMY ROSSUM) a Fantom (GERARD BUTLER).


Rozbřesk

28. července 2009 v 13:01 | Katka-kapuccino |  kniha: Rozbřesk
Moje hodnocení: (5 z 5)


Autor: Stephenie Meyerová
Překlad: M.Demlová
Počet stran: 640

Jedná se o poslední díl ze ságy Stmívání.
Bella přijímá Edwardovu žádost o ruku a vdá se za něj. Jejich líbánky však přinesou něco velmi nečekaného a to je Bellino neobyčejné těhotenství. V Belle roste tvor, který čím je větší, tím více ubližuje své matce - ta se ho ovšem odmítá zbavit. Při porodu polovičního lidského a polovičního upírského dítěte jde Belle o život. Ta žádá Edwarda o to, aby ji proměnil v upírku. Edward jí vyhoví a Bella se konečně stává jednou z nich.
Kniha dále vypráví o Bellině upírském životě do kterého je začleněna také její a Edwardova dcera Renesmé.
Opět dochází k nedorozumění, tentokrát kvůli Renesmé a tak musí Cullenovi čelit další nevítané návštěvě, tentokrát v podobě Volturiových, kteří jsou něco jako upírská královská rodina.

Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!