Chicago

29. července 2009 v 10:47 | Katka-kapuccino |  Muzikály

Originální název: Chicago
Země: USA a Německo
Rok: 2002
Délka: 113 minut
Žánr: Muzikál/ Drama / Krimi
Režie: Rob Marshall
Hrají: Catherine Zeta-Jones (Velma Kellyová), Renée Zellweger (Roxie Hartová), Richard Gere (Billy Flynn) a další

Sláva a vraždy nepochybně patří do města Chicaga ve kterém se také děj muzikálu odehrává. Jde o příběh kabaretních zpěvaček Roxie Hartové (Reneé Zellwegerová) a Velmy Kellyové (Catherine Zeta-Jonesová), které se ocitli ve vězení za vraždu. Dostat se z vězení jim pomáhá mazaný právník Billy Flynn (Richard Gere), kterému se to nakonec povede tak, že z Roxie a Velmy udělá oběti, které byly donuceny vraždy spáchat...

Oficiální trailer

Moje hodnocení: (5 z 5)
Moje recenze:
Fantastické herecké, pěvecké i taneční výkony a mimořádné provedení velmi populárního muzikálu Chicago, tak vypadá jeho filmové zpracování.
Na tomto snímku mě fascinuje ta souhra herců, taneční čísla jsou secvičena tak perfektně, že to vypadá, jako by je cvičil pouze jeden člověk. Moc se mi líbí i výběr herců pro ztvárnění hlavních postav. Dosazení do čela filmu Reneé Zellwegerovou, Richarda Gerea a Catherine Zeta-Jonesovou je nezvyklé, ale velmi působivé. Odvedli totiž velký kus poctivé práce a ukázali, že jazz jim opravdu sedí.
Hledala jsem, ale nenašla jsem, co bych tomuto snímku vytkla. Pro mě je Chicago perfektní a tak můžu udělat jen jedno. Zatleskat :-)


Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama