Nový měsíc

28. července 2009 v 12:41 | Katka-kapuccino |  kniha: Nový měsíc
Moje hodnocení: (3 z 5)

Autor: Stephenie Meyerová
Překlad: M.Demlová
Počet stran: 449

Dalším pokračováním knihy Stmívání je právě Nový měsíc, ve kterém se opět vracíme do malebného Forks za osudy Belly a Edwarda.
Edward po pokusu o útok svého bratra Jaspera na Bellu usuzuje, že Bella bude ve větším bezpečí bez něj a tak se rozhodne ji opustit a odstěhovat se pryč i se svou rodinou. Bella nese Edwardův odchod velmi těžce, ovšem vzpamatovat se z něj jí pomáhá věrný přítel Jacob Black, ze kterého se vyklube vlkodlak. Bella s Jacobem dělá různé nebezpečné věci k vůli tomu, že ve své hlavě slyší Edwardův hlas, který ji před nebezpečím varuje. Právě Bellin skok z útesu vyvolá strašlivé nedorozumění. Edward zjišťuje, že Bella skočila z útesu a podle vidění své sestry Alice zemřela. Vidění však nebylo přesné - Bella žije. Edward nechce bez Belly žít a tak odjíždí do Itálie, aby byl zprovozen ze světa nejstarší upírskou rodinou - Volturiovými. Bella s Alicí musí vše včas objasnit...

Zdůrazňuji, že tento text (a všechny ostatní na těchto stránkách, pokud není uvedeno jinak) jsem napsala já, tudíž je ZAKÁZÁNO JEJ KOPÍROVAT!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama