Červenec 2014

Módní policie

16. července 2014 v 15:46 | Kapuccino |  Módní policie Charmed
A máme tady po hodně dlouhé době nějaký ten článeček!
Módní policisté se tentokrát zaměřili na tváře seriálu Čarodějky Alyssu Milano a Kaley Cuoco, kterou v současné době pravidelně vídáváme hlavně jako přítelkyni vědátora Penny v seriálu Teorie Velkého třesku.


Alyssa Milano
Alyssa na tentokrát vsadila spíše na pohodlí než estetický zážitek. Zvolila dlouhé volné černé šaty, na kterých ve spodní části dominuje batikovaný vzor, který dělá z šatů spíše oděv na doma než na společenskou akci. Botky i kabelka jsou sice doladěné, nicméně celkový outfit působí fádně a nepřímo úměrně společenské příležitosti. I nastávající maminky mohou vypadat šik. Tohle se opravdu nepovedlo.

Kaley Cuoco
Outfit Kaley celkově působí poměrně dobře a to tak, že neurazí. Šaty jsou pěkné, ovšem domnívám se, že pro představitelku čarodějky Billie nejsou to pravé ořechové. Kdyby končily nad koleny, vypadalo by to o dost lépe, a myslím, že tato barva se ke Kaley také moc nehodí. Má světlou pleť a v tomto odstínu vypadá příliš bledě. Obuv je na můj vkus moc mohutná, pozitivně hodnotím přirozené líčení a účes.

Co si myslíte Vy??? Napište svůj názor do komentářů!

Design 0.2 Charmed

11. července 2014 v 16:38 | Maddie ♥ |  Past designs
Název: Charmed - design 0.2 pro Kapuccino
Trvání: 11.07.2014 - ??.??.????
Výroba: by Maddie ♥ - emdicka.blog.cz